درباره ی ما

فروشگاه اینترنتی آمازون مفتخرست که به عنوان یک فروشگاه اینترنتی بزرگ و گسترده در سطح کشور توانسته بهترین خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد و بهترین تجربه و رضایت از خرید را برای مشتریان خود فراهم کند، خصوصاً آن دسته از افرادی که زمان برایشان از اهمیت زیادی برخوردارست. در این راستا این فروشگاه در مقایسه با بسیاری از فروشگاه های دیگر چندین راهبرد را در پیش گرفته که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.
نوآوری و خلاقیت در شناخت کامل کالا به مشتری اولویت اول این سایت فروشگاهی محسوب می‌شود که می‌توان این مهم را وجه تمایز این سایت فروشگاهی با سایرین قلمداد کرد. تصاویر سه بعدی، اطلاعات فنی و نقد و بررسی های دقیق و به روز از جمله این موارد محسوب می‌شوند.

دومین امتیاز فروشگاه امازون سیاست قیمت گذاری منحصر‌به‌فرد و فروش بدون واسطه آن است؛ در واقع وجه تمایز دیگر آن با سایر فروشگاه های اینترنتی محسوب می‌شود، از این رو بهترین قیمت را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

علاوه بر موارد گفته شده سیستم خدمات مشتریان به صورت 24 ساعته در اختیار شماست و می‌توانید جهت خرید و تصمیم‌گیری درباره محصولات و خدمات از مشاوره‌ی 24 ساعته این سایت هم بهره‌مند شوید. ارسال سریع و تضمین سلامت کالا طبق قوانین سازمان صنعت معدن و تجارت، مهر تاییدی بر اصالت و اعتبار این سایت به حساب می‌آید.
در این فروشگاه شما می‌توانید انواع ملزومات شخصی اعم از پوشاک زنانه.مردانه. کیف و کفش لوازم بهداشتی

را از برندهای مطرح بازار به همراه اطلاعات کامل فنی ببینید،  با فروشگاه اینترنتی امازون مزایایی چون پرداخت آسان، کسب اطلاعات به‌ روز و درست مرتبط با هر محصول، عدم محدودیت زمانی برای خرید ،و آشنایی با بهترین محصولات بازار بهره‌مند شوید.

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم. 

شماره تماس :دفتر مرکزی : 07132311089 _مشاوره خرید و پیگیری سفارشات: 09027730357

ادرس دفتر پشتیبانی: 
شیراز، شهرک گلستان، بلوار دهخدا ، بلوار سنگی ، خیابان ابشار ، ساختمان واحد پژوهش و فناوری دانشگاه ازاد اسلامی شیراز
 

آدرس مرکز تحویل حضوری شیراز: شیراز، بلوار زند، مجتمع تجاری مهستان، طبقه منفی1، واحد B49

فروشگاه اینترنتی آمازون به عنوان یک فروشگاه مستقل و یکی از مجموعه های فناور دانشگاه ازاد اسلامی شیراز فعالیت دارد و هیچ ارتباطی با سایت های مشابه خارجی و داخلی ندارد.

انتخاب پشتیبانی

با انتخاب یکی از گذینه ها با ما در ارتباط باشید

خرید فوری

1
زمان تحویل :
مبلغ قابل پرداخت : 0
مشاوره فوری